Chcete v Blížkovicích zaručeně ušetřit za plyn, elektřinu nebo obojí?

Zastupujeme více než 20 dodavatelů energie a díky speciální aplikaci Vám pomůžeme vybrat toho opravdu nejvhodnějšího. Chcete zdarma spočítat, kolik můžete ušetřit právě Vy?

Jak Vám pomohu

Zařídím Vám bezproblémový přechod na výhodnějšího dodavatele. Běžně dosahuji 10% úspory u elektřiny a 15–20% u plynu oproti majoritním dodavatelům.

Mým cílem je pomoci Vám, odběrateli energie, zjistit výhodnost Vašeho aktuálního dodavatele plynu a elektřiny. Bezplatně pro Vás zpracuji analýzu, kterou doložím jasným výpočtem případných úspor.

Díky mému partnerovi Optimal Energy využívám specializovaný software, který obsahuje stovky ceníků dodavatelů, takže můžeme společně vybrat nejlepšího a zároveň spolehlivého dodavatele přesně podle Vašich potřeb.

Šetřím Váš čas

Pokud je pro Vás místo osobní návštěvy v naší provozovně v Moravských Budějovicích vhodnější osobní návštěva, na požádání se dostavím bez nároku na cestovné a to do 50 km od Moravských Budějovic.

Kdo mých služeb využívá?

Služby poskytuji domácnostem, jednotlivcům, živnostníkům, malým a středním firmám, obcím, školám a podobně. S našimi klienty jednám individuálně a snažím se budovat dlouhodobé vztahy a spolupráci.

Zneužil Vaší důvěry podomní prodejce nebo telefonní operátor?

U stávajících smluv se Vás mohu pokusit vysvobodit od nevýhodných závazků, které jste dříve podepsali s podomními prodejci nebo uzavřeli po telefonu. Ne vždy to je však možné, bohužel. Proto si na Vás nechám kontakt a ozvu se Vám v momentě, kdy budete moci smlouvu vypovědět bez pokut či penále. Následně Vám mohu udělat novou kalkulaci a Vy se můžete v klidu rozhodnout, jaký dodavatel je pro Vás nejvhodnější. Cena je důležitá, férový přístup a důvěra rozhodující.

Chcete vyzkoušet, co pro Vás dokážu udělat?

Zašlete mi emailem nebo přineste na provozovnu:

  • Poslední vyúčtování elektřiny nebo plynu
  • Připravte si smlouvy nebo dodatky ke smlouvám, aby bylo možné identifikovat současný produkt a podmínky ukončení stávající smlouvy (abychom se vyhnuli pokutám či penále)
  • Připravte si údaje o platebních zvyklostech (sipo, účet, inkaso...)

Doporučení pro Vaše bezpečí: Pokud zasíláte tyto podklady emailem, začerněte svoje identifikační údaje.


user-avatar

Ing. Jaromír Bastl - PRIMA MB

V Moravských Budějovicích podnikám již od roku 1992 v oboru výpočetní techniky a po celou dobu si zakládám na férovém přístupu ke svým klientům. Nyní jsem rozšířil svoje portfolio služeb také o energetické poradenství. Spolehnout se můžete na osobní jednání i odpovědnost, která je základem dlouhodobé spolupráce.

Otevírací doba

Pracovní dny od 8 do 17 hodin

Kontakty