Chytré i obyčejné telefony světových značek za skvělé ceny

Přijďte si k nám pro svůj nový telefon, baterii nebo pouzdro za eshopové ceny a ušetříte za dopravu. Poradíme Vám, jaký operační systém je pro Váš účel nejvhodnější.

Hledáte prodejnu mobilních telefonů a příslušenství v Moravských Budějovicích a okolí? Nabízíme jednoduché telefony i tzv. chytré telefony od osvědčených distributorů s plnou českou lokalizací.

Velký výběr mobilních telefonů včetně příslušenství (pouzdra, obaly, fólie, nabíječky…) najdete na našem e-shopu v sekci Mobily, hodinky a navigace.

Vypověděla Vám službu baterie? Přijďte k nám a my Vám seženeme její náhradu. Objednat si ji u nás můžete dokonce i za nižší ceny než od originálních výrobců.

Vybrané nejprodávanější mobilní telefony máme na prodejně nebo jsme schopni Vámi vybraný telefon objednat do pár dnů. Zakoupením mobilního telefonu na naší prodejně nebudete muset platit poštovné při objednávce a zároveň se postaráme o veškerý záruční servis.

Reklamace bývají mnohdy velmi nepříjemné, zdlouhavé a dohadovat se s různými dodavateli z internetových e-shopů není zrovna ideální. My se postaráme o případné Vaše reklamace a problémy.


user-avatar

Ing. Jaromír Bastl - PRIMA MB

V Moravských Budějovicích podnikám již od roku 1992 v oboru výpočetní techniky a po celou dobu si zakládám na férovém přístupu ke svým klientům. Nyní jsem rozšířil svoje portfolio služeb také o energetické poradenství. Spolehnout se můžete na osobní jednání i odpovědnost, která je základem dlouhodobé spolupráce.

Otevírací doba

Pracovní dny od 8 do 17 hodin

Kontakty