Tonery a cartridge (originální, alternativní a renovované)

Žádná tiskárna se neobejde bez spotřebního materiálu. Přijďte si k nám pro ten svůj a ušetřete na dopravě, kterou platíte při dodávce na Vaší adresu z našeho eshopu

Originální tonery

Všichni víme, že kdo si chce koupit originální toner, musí sáhnout hlouběji do své peněženky. Je to dáno tím, že pro výrobu nového toneru se spotřebuje více energie a surovin, hlavně ropy. Nezanedbatelné jsou i vývojové náklady.

Největší výhoda je v tom, že originální toner má nejvyšší kvalitu a vysokou stálost. Otázkou je, jestli pro naše běžné potřeby je nutné připlácet až dvojnásobek ceny.

Renovované tonery

Největší výhodou je nejnižší cena. Výroba spočívá v tom, že do prázdného těla se dosype tiskový prášek a vymění se některé důležité díly. Dnes již odpadá nutnost vracet prázdnou kazetu. Zkrátka přijdete, koupíte a je hotovo. 

Při výběru toneru je důležitý i výrobce, který poskytuje dostatečnou kvalitu, aby nedocházelo k poškozování tiskárny.

Samozřejmě, že u již jednou použitých tonerů je o něco větší poruchovost. Pokud během 14-ti dnů zjistíte nějakou chybu (špiní se papír, pruhy na papíře), toner na místě vyměníme. Myslíme si, že i případnou reklamaci bohatě vyváží nízká cena.


user-avatar

Ing. Jaromír Bastl - PRIMA MB

V Moravských Budějovicích podnikám již od roku 1992 v oboru výpočetní techniky a po celou dobu si zakládám na férovém přístupu ke svým klientům. Nyní jsem rozšířil svoje portfolio služeb také o energetické poradenství. Spolehnout se můžete na osobní jednání i odpovědnost, která je základem dlouhodobé spolupráce.

Otevírací doba

Pracovní dny od 8 do 17 hodin

Kontakty