Tvoříme zaručeně ziskové webové stránky pro podnikatele i obce

Jasně říkají, co Vy umíte. Jsou geniálně jednoduché, rychlé a srozumitelné. Na mobilu, tabletu i počítači. Navíc spolehlivě dovedou uživatele k cíli. Proto vydělávají peníze.

Získejte zdarma kupón v ceně 1.000 Kč

Chcete zjistit, jakých výsledků můžete reálně pomocí ziskového webu dosáhnout právě Vy? Zašleme Vám kupón na analýzu proveditelnosti v ceně 1.000 Kč zcela zdarma.

Prosím, vyplňte Vaše jméno.
Prosím, vložte Váš email.
Prosím, vyplňte Vaši odpověď

Výsledky na prvním místě

Cílem ziskových stránek je vydělávat peníze. Dlouhodobě. Pokud jsou s Vámi klienti spokojení, budou Vám ziskové stránky zaručeně fungovat. Proč a na čem ziskové stránky stojí?

1. Zákazník na prvním místě

Víme, že Vás živí zákazníci. Noví i stávající. Proto web tvoříme výhradně pro ně, aby u Vás mohli svoje peníze utratit.

2. Jednoduchost

V jednoduchosti je krása. Jakmile se něco stane složité, zjednodušíme to. Nejde-li to zjednodušit, zrušíme to. Jednoduchost chce nemilosrdnost. Zvlášť na webu, kde se návštěvník rozhoduje ve zlomcích vteřiny. Důsledným omezením složitosti dosahují naše stránky mnohem lepších výsledků. Je to logické, protože se na nich návštěvník okamžitě zorientuje.

3. Srozumitelnost

Návštěvník webu musí co nejrychleji pochopit, jaké výhody mu přinášíte a co má udělat, aby je od Vás mohl získat. Pokud mu to neřeknete přímo a nenavedete ho k provedení akce, odejde a většinou se nevrátí.

4. Rychlost

Umožněte návštěvníkům svého webu zažít ten skvělý pocit, kdy se stránka načte okamžitě. Rychlé stránky mají lidé vždy raději než pomalé. Stejně jako Vy.

5. Přístupnost

Většina lidí si dnes prohlíží webové stánky na různých velikostech displeje. Ráno na mobilním telefonu, v práci na počítači, večer potom na notebooku nebo tabletu. Spolehněte se, že Vaše stránky budou vypadat úžasně na všech moderních zařízeních od mobilních telefonů, tabletů, notebooků, počítačů až po chytré televize.

6. Obsah je král

Lidé dnes nehledají firmy, ale konkrétní zboží nebo služby v konkrétní lokalitě. Obsah přivádí na Vaše stránky návštěvníky z vyhledávačů Google i Seznam, kteří zrovna hledají to, co Vy umíte. Čím více stránek se smysluplným obsahem Váš web bude mít, tím větší návštěvnost z vyhledáváčů můžete získat.

7. Design

Účelem designu je ukázat to, co umíte Vy. Nesmí rozptylovat návštěvníka od proměny ve Vašeho zákazníka. Nejlepší design je prázdná bílá stránka. Na ní musíte srozumitelně napsat, jak svému klientovi usnadníte život. Pokud si vyberete dobře čitelný typ písma a máte vlastní fotografie nebo videa, skvělé. Nic víc nepotřebujete. Jestliže se nemáte čím pochlubit, ziskový web pro Vás není vhodný.

8. Garance výsledků

Pro Vaší pohodu a klid Vám poskytneme garanci výsledku společně se zárukou vrácení peněz. Záruka se vztahuje:

  1. na použitelnost webu na všech zařízeních (mobily, tablety, notebooky, počítače)
  2. na srozumitelnost webu pro návštěvníky
  3. na rychlost načítání stránek (Váš web bude patřit mezi 10% nejrychlejších na světě)
  4. na přední umístění stránek při hledání na Google (pokud si objednáte SEO analýzu)
  5. na včasnou dodávku vytvořeného webu
  6. na cenu, fakturovaná cena nebude navýšena
  7. na provoz webu a jeho správu

user-avatar

Ing. Jaromír Bastl - PRIMA MB

V Moravských Budějovicích podnikám již od roku 1992 v oboru výpočetní techniky a po celou dobu si zakládám na férovém přístupu ke svým klientům. Nyní jsem rozšířil svoje portfolio služeb také o energetické poradenství. Spolehnout se můžete na osobní jednání i odpovědnost, která je základem dlouhodobé spolupráce.

Otevírací doba

Pracovní dny od 8 do 17 hodin

Kontakty